Mesajımız

Hakkımızda23 yıllık tecrübemize dayanarak

Değerli Katılımcılar;

Bir mecra düşünün, emek verdiğiniz, ürettiğiniz, belki dedenizin atanızın bir ömür en iyisi olması için uğraştığı, uğrunda ağır bedeller ödediğiniz, belli bir değere getirdiğiniz, uğrunda binlerce insanın çalıştığı, tonlarca hammaddenin tüketildiği bu ürünü satmak ve talepçilerine dağıtmak için katılmış olduğunuz organizasyonlarda sergilemeniz gerekiyor. Markanızın akılda kalıcılığını, sektörünüzdeki ivmelenmenin peşinde veya üzerinde olduğunuzu kanıtlamanın en iyi yolu fuar katılımlarından geçmektedir. Yurtiçi veya uluslararası katılımlarınızda bu mecrayı en iyi şekilde değerlendirmek ve doğru ortakla bu yolda ilerlemek, yolda önünüze bir engel çıktığında arkanızda durabilecek bir taşeron olmak için bizler uzun yıllardır bu sektörün öncüleri olarak sizlere destek vermekten memnuniyet duyacağız.

Böylesinde ağır bedellere mâl olmuş bir markanın veya modelin sergilendiği alanda sizlerin emeklerine, zamanına, parasına, saygılı ve bunu en iyi şekilde temsil eden projeleri ayaklandırmak bizim 21 yıldır, edindiğimiz tecrübe ve kapasite ile yürüttüğümüz çalışmalarla ilerleyebilmektedir.

Bizler bir fuar standını ele almadan önce sizleri tanımak ve nerede olduğunuzu anlamakla yükümlüyüz. Nerede olduğunuz ve nerede olmak istediğiniz konusu ayaklandıracağımız projenin karakteri için oldukça önemlidir. Bu alanlarda yaptığımız tasarımlar firmaların kabiliyetlerini, mesajlarını, teknolojilerini ve diğer tüm unsurları temsil edecek niteliklerde olmalıdır: Bu bağlamda her müşterimiz için ayrı ayrı projelerle farklı temsiliyetler yapabilmek hassas olduğumuz noktalardır.

Birlikte çıkacağımız bu yolda sizlerle uzun soluklu olarak Avrupa, Orta Asya, Türkiye ve Komşu Ülkelerinin tümünde iş birliği içinde olmayı temenni ederiz.

Bizler çeyrek asır a doğru ilerleyen bu yolda yenilenmeye ve büyümeye devam ediyoruz.
Image

Bize Ulaşın

  • +90 232 465 25 70
  • info@turrek.com.tr