Kalite Politikamız

Image

Kalite Politikamız

Uygulanmakta olan ISO 9001-2000 kalite yönetim sistemine uymak ve müşteri memnuniyetini sağlamak. Üretimde ve çalışanlarımızla başardığımız verimlilik ile bayilerimizde katkılarıyla son kullanıcıya kalite taşımak.

Gelişime ve değişime açık, eğitimli personelimiz ile kaliteli üretim yapan tedarikçilerimizle firmamızı daha ileri noktalara taşımak.

Üretim, satış ve satış sonrası hizmetlerde kaliteden ödün vermemek. Prosesleri sürekli izleyerek, hata riskini sıfırlamak. Ürün ve hizmet kalitesini arttırmak ve çalışma ortamlarını günün koşullarına göre süreklilik içerisinde iyileşmelerini gerçekleştirmek.

Image

Hedeflerimiz

Kurumsal ve teknolojik yeniliklerin takipçisi olmak. Kurum içi yapılanmada; Üretim, montaj, demontaj, satış ve arge konularında kalite hedeflerinin yakalanması için ilgili birimler oluşturulmuştur.

Müşteri, bayi ve çalışanlarımızın ürünlerimiz ve faaliyetlerimizle ilgili gereksinim ve beklentileri konusunda sürekli anketler uygulayarak çözümler üretip, iyileştirmeler yapmak.

Sürekli olarak Türkiye içinde bulunduğumuz sektörün ilk 10’u içinde yer almak.

Üretim ve satışta %100 artış sağlamak.

Müşteri ve çalışan memnuniyeti sağlamak. Her geçen yıl karlılık hedeflerini aşmak. Yurtiçi ve yurtdışı bayilik çalışmalarında istenilen başarıyı yakalamak.

Bize Ulaşın

  • +90 232 465 25 70
  • info@turrek.com.tr