Hakkımızda

Hakkımızda23 yıllık tecrübemize dayanarak

1995 yılında kurulan Turrek Fuar, Stand ve Sergi Sistemleri, reklamcılık ve fuar standı alanlarında faaliyetlerine başlamıştır.

Sektördeki yetersizliği tespit ederek fuarcılık alanında uzmanlaşmayı tercih etmiş ve 8 yılda 2000′e yakın projeye, panel sistem, ahşap ve alçı uygulamalarla hayat vermiştir.
Sektördeki birçok firmanın aksine projelerimizde ihtiyaç duyulan, ar-ge, pazarlama, tasarım, üretim, nakliye, montaj ve demontaj hizmetlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır.

Yönetim standartlarını ISO 9001 – 2008 belgelerini alarak üst seviyelere çıkarmış, Türkiye’nin ilk ISO belgeli fuar stand üreticisi ünvanının sahibi olmuştur.

Turrek Fuar ve Sergi Sistemleri, Türkiye de modüler stand kavramına yenilik getirerek Turrek Panel Link Sistemlerini oluşturmuştur.

Ayrıca CE kalite belgesi ile tescilleyerek, dünya pazarında birçok firmanın hizmetine sunmuştur.

Patentli ürünü olan Turrek Panel Link sistemlerinin üretimine 8 yıldır devam eden firmamız, satış ve pazarlama konusunda Türkiye’deki tek üretici ve servis sağlayıcısıdır.
Son 5 yılda ivme kazanan fuarcılık sektöründe firmaların talepleri doğrultusunda proje, satış ve üretim kapasitesini 3 katına çıkaran Turrek Fuarcılık yenilikçi ve inovatif kimliği ile Türkiye ve dünya çapında firmaların çözüm ortağı olmaya devam etmektedir.
Tecrübeli ve uzman kadrosuyla firmaların tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek duruma gelen Turrek, İzmir’deki fabrikasında 3000 m2 stand üretimi kapasitesini sağlayacak yatırımların yanı sıra, Avrupa da bulunan depoları ve personelleri ile yurt dışında eş zamanlı olarak 2500 m2 stand kurulum kapasitesine erişmiştir.

Image

0

Yılda Tecrübe ve Kapasite

  • 0Bir fuarda 12 proje
  • 0proje, 6 farklı ülke, aynı zaman dilimi…
  • 0proje, 27 ülke